Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41044A5477M
B41044A5477M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41044A5477M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41044A5477M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B41044A5477M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4131 pcs Φύλλο δεδομένων B41044, B43044 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B41044
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 850mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41044A5477M000
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 80 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose