Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37986G5103J000
B37986G5103J000
B37986G5103J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37986G5103J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37986G5103J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B37986G5103J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5571 pcs Φύλλο δεδομένων C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)