Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37981F1681K032
B37981F1681K032
B37981F1681K032
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37981F1681K032 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37981F1681K032
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B37981F1681K032 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4244 pcs Φύλλο δεδομένων X7R Leaded
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)