Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37940K5010C070
B37940K5010C070
B37940K5010C070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37940K5010C070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37940K5010C070
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 1PF 50V NP0 0805
Product parameter
Αριθμός μέρος B37940K5010C070 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 1PF 50V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5161 pcs Φύλλο δεδομένων Multilayer ceramic capacitors
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±0.25pF Πάχος (Max) 0.028" (0.70mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)