Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32933A3474M289
B32933A3474M289
B32933A3474M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32933A3474M289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32933A3474M289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1920 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32933A3474M289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96396 pcs Φύλλο δεδομένων B32932-36 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Σειρά B32933 Ακροαματικότητα AEC-Q200, X2
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial χωρητικότητα 0.47µF