Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32916A5224M
B32916A5224M
B32916A5224M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32916A5224M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32916A5224M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1620 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32916A5224M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 20% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86195 pcs Φύλλο δεδομένων B32911-B32918 Series, 530v
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 530V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.634" L x 0.472" W (41.50mm x 12.00mm)
Σειρά B32916 Ακροαματικότητα X1
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.22µF