Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32911A5152M
B32911A5152M
B32911A5152M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32911A5152M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32911A5152M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 20% 1KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32911A5152M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 20% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4530 pcs Φύλλο δεδομένων B32911-B32918 Series, 530v
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 530V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Σειρά B32911 Ακροαματικότητα X1
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-6697 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές EMI, RFI Suppression