Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32776H0126K000
B32776H0126K000
B32776H0126K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32776H0126K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32776H0126K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FILM CAP MKP DC LINK 12.0F 10% 1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32776H0126K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FILM CAP MKP DC LINK 12.0F 10% 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23386 pcs Φύλλο δεδομένων B32774H, 6H, 8H Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 920V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Σειρά B32776H Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads
Αλλα ονόματα 495-76671
B32776H 126K
B32776H0126K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm) Χαρακτηριστικά Long Life
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 12µF Film Capacitor 920V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads χωρητικότητα 12µF