Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32776G4356K000
B32776G4356K000
B32776G4356K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32776G4356K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32776G4356K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 35UF 10% 450VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
440 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32776G4356K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 35UF 10% 450VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10986 pcs Φύλλο δεδομένων B32774,76,78 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 450V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)