Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32676T8205K000
B32676T8205K000
B32676T8205K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32676T8205K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32676T8205K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2UF 10% 875VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32676T8205K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2UF 10% 875VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21861 pcs Φύλλο δεδομένων B32674-B32678 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 875V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm)
Σειρά B32676 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-4568
B32676T8205K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm) Χαρακτηριστικά Long Life
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 19.6 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 2µF Film Capacitor 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 2µF