Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32674D8305J000
B32674D8305J000
B32674D8305J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32674D8305J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32674D8305J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3UF 5% 875VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
640 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32674D8305J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3UF 5% 875VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26841 pcs Φύλλο δεδομένων B32674-B32678 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 875V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)