Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32674D3475K189
B32674D3475K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32674D3475K189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32674D3475K189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 300VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32674D3475K189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 300VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69463 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 300V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)
Σειρά B32674 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.965" (24.50mm)
Χαρακτηριστικά Long Life ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 8.9 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering