Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32673P5225K000
B32673P5225K000
B32673P5225K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32673P5225K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32673P5225K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 10% 520VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32673P5225K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 10% 520VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87385 pcs Φύλλο δεδομένων B3267(1,2,3)P Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 520V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Σειρά B32673P Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-75592
B32673P5225K
B32673P5225K000-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Film Capacitor 200V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές Power Factor Correction (PFC)