Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32671P4105K289
B32671P4105K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32671P4105K289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32671P4105K289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3640 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32671P4105K289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68289 pcs Φύλλο δεδομένων B3267(1,2,3)P Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 450V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm)
Σειρά B32671P Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 1µF