Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32671L6153J000
B32671L6153J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32671L6153J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32671L6153J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32671L6153J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 314542 pcs Φύλλο δεδομένων B32671L,72L Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Σειρά B32671L Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα B32671L6153J Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) Χαρακτηριστικά High Temperature
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT