Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32656S8684K561
B32656S8684K561
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32656S8684K561 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32656S8684K561
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 850VDC QC TERM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
192 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32656S8684K561 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 850VDC QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22491 pcs Φύλλο δεδομένων B32656S Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 850V
Τάση Αξιολόγηση - AC 450V Ανοχή ±10%
Λήξη Screw Terminals Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Σειρά B32656S Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Rectangular Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 1.004" (25.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.122" (28.50mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές Snubber