Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32653A7473J189
B32653A7473J189
B32653A7473J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32653A7473J189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32653A7473J189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 5% 1.25KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32653A7473J189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 5% 1.25KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99397 pcs Φύλλο δεδομένων B32651-B32658 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Σειρά B32653 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.047µF