Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32653A2332J289
B32653A2332J289
B32653A2332J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32653A2332J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32653A2332J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2720 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32653A2332J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131820 pcs Φύλλο δεδομένων B32651-B32658 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 700V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Σειρά B32653 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 3300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 3300pF