Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32652A2472K000
B32652A2472K000
B32652A2472K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32652A2472K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32652A2472K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32652A2472K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 238084 pcs Φύλλο δεδομένων B32651-B32658 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 700V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Σειρά B32652 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-4422
B32652A2472K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 4700pF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber