Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32652A1682J289
B32652A1682J289
B32652A1682J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32652A1682J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32652A1682J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3320 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32652A1682J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 261255 pcs Φύλλο δεδομένων B32651-B32658 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Σειρά B32652 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 6800pF