Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32642B0823K
B32642B0823K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32642B0823K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32642B0823K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 10% 1000VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32642B0823K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 10% 1000VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116063 pcs Φύλλο δεδομένων B32641B,B32642B Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)