Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32641B6682J
B32641B6682J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32641B6682J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32641B6682J
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32641B6682J Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4417 pcs Φύλλο δεδομένων B32641B,B32642B Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 400V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Σειρά B32641B Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-7160
B32641B6682J000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 6800pF εφαρμογές High Frequency, Switching