Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32620A0152J000
B32620A0152J000
B32620A0152J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32620A0152J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32620A0152J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32620A0152J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 294178 pcs Φύλλο δεδομένων B32620,21 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)