Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32591C3473J008
B32591C3473J008
B32591C3473J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32591C3473J008 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32591C3473J008
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32591C3473J008 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5790 pcs Φύλλο δεδομένων B32591,94 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)