Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32562H1685K000
B32562H1685K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32562H1685K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32562H1685K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 2DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32562H1685K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC 2DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62828 pcs Φύλλο δεδομένων B32560-64 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC 63V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" L x 0.354" W (16.50mm x 9.00mm)