Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32560J8103J289
B32560J8103J289
B32560J8103J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32560J8103J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32560J8103J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 5% 630VDC 2DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32560J8103J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 5% 630VDC 2DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 379558 pcs Φύλλο δεδομένων B32560-64 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 400V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.150" W (9.00mm x 3.80mm)
Σειρά SilverCap™ B32560 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση 2-DIP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP χωρητικότητα 10000pF