Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32560J6472K000
B32560J6472K000
B32560J6472K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32560J6472K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32560J6472K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 400VDC 2DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32560J6472K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 400VDC 2DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 802157 pcs Φύλλο δεδομένων B32560-64 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm)