Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32560J3333J000
B32560J3333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32560J3333J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32560J3333J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC 2DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
9200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32560J3333J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC 2DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS