Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32560J1104J189
B32560J1104J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32560J1104J189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32560J1104J189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2DIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32560J1104J189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC 2DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 710331 pcs Φύλλο δεδομένων B32560-64 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC 63V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Σειρά SilverCap™ B32560
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-DIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose