Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32537B1154K
B32537B1154K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32537B1154K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32537B1154K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32537B1154K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4203 pcs Φύλλο δεδομένων B32537 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC 35V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm)
Σειρά B32537 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα B32537B1154K000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 35V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές -