Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32529C6682K000
B32529C6682K000
B32529C6682K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32529C6682K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32529C6682K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32529C6682K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS