Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32529C6472K289
B32529C6472K289
B32529C6472K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32529C6472K289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32529C6472K289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32529C6472K289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1147470 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)