Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32529C0392J189
B32529C0392J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32529C0392J189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32529C0392J189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3900PF 5% 63VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
11200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32529C0392J189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3900PF 5% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS