Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32529C0103M000
B32529C0103M000
B32529C0103M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32529C0103M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32529C0103M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 20% 63VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32529C0103M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 20% 63VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1104020 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 63V
Τάση Αξιολόγηση - AC 40V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)