Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32529C0102J289
B32529C0102J289
B32529C0102J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32529C0102J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32529C0102J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1000PF 5% 63VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs6400 pcs9600 pcs16000 pcs
32000 pcs80000 pcs160000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32529C0102J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1000PF 5% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS