Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32522C1475K189
B32522C1475K189
B32522C1475K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32522C1475K189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32522C1475K189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32522C1475K189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72355 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC 63V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Σειρά B32522 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 4.7µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression