Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32522C1105K189
B32522C1105K189
B32522C1105K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32522C1105K189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32522C1105K189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1300 pcs2600 pcs6500 pcs9100 pcs13000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32522C1105K189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177486 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC 63V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Σειρά B32522 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-4174-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 1µF