Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32522C0155K000
B32522C0155K000
B32522C0155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32522C0155K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32522C0155K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32522C0155K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS