Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32521C3474K289
B32521C3474K289
B32521C3474K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32521C3474K289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32521C3474K289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2720 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32521C3474K289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226143 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Σειρά B32521 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression