Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32521C3334M189
B32521C3334M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32521C3334M189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32521C3334M189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 20% 250VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32521C3334M189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 20% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 320720 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Σειρά B32521 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression