Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32520C6223J289
B32520C6223J289
B32520C6223J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32520C6223J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32520C6223J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32520C6223J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 477970 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Σειρά B32520
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.022µF