Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32520C1563J
B32520C1563J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32520C1563J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32520C1563J
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32520C1563J Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 534032 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC 63V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Σειρά B32520
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα B32520C1563J000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.056µF