Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32362A4107J080
B32362A4107J080
B32362A4107J080
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32362A4107J080 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32362A4107J080
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 100UF 5% 480VAC SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32362A4107J080 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 100UF 5% 480VAC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1885 pcs Φύλλο δεδομένων UPS Systems BriefB32361,2 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 480V Ανοχή ±5%
Λήξη Threaded, Male Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" Dia (75.00mm)