Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32355C4155J019
B32355C4155J019
B32355C4155J019
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32355C4155J019 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32355C4155J019
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 5% 400VAC RDL CAN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32355C4155J019 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 5% 400VAC RDL CAN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34214 pcs Φύλλο δεδομένων B32355C Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 400V Ανοχή ±5%
Λήξη Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά B32355C, MotorCap™ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 495-76060
B32355C4155J 19
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.126" (54.00mm)
Χαρακτηριστικά High Temperature διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can χωρητικότητα 1.5µF