Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32024A3564M000
B32024A3564M000
B32024A3564M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32024A3564M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32024A3564M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.56UF 20% 1.5KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32024A3564M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.56UF 20% 1.5KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62342 pcs Φύλλο δεδομένων B32021-26 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1500V (1.5kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm)