Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32023B3104M289
B32023B3104M289
B32023B3104M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32023B3104M289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32023B3104M289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1560 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32023B3104M289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69104 pcs Φύλλο δεδομένων B32021-26 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1500V (1.5kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Σειρά B32023 Ακροαματικότητα Y2
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression