B25856J7105K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25856J7105K3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | CAP FILM 1UF 10% AXIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B25856J7105K3 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CAP FILM 1UF 10% AXIAL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4742 pcs | Φύλλο δεδομένων | B25856 Series |
| Κατηγορία | Πυκνωτές | Τάση Αξιολόγηση - DC | - |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | - | Ανοχή | ±10% |
| Λήξη | Threaded, Female | Σειρά | B25856 |
| Ακροαματικότητα | - | Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial, Can | Αλλα ονόματα | B25856J7105K 3 B25856J7105K003 |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | μόλυβδος Απόσταση | - |
| Χαρακτηριστικά | - | διηλεκτρικό υλικό | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 1µF Film Capacitor Axial, Can | χωρητικότητα | 1µF |