Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25838L6156K4
B25838L6156K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25838L6156K4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25838L6156K4
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 15UF 10% 900VAC SCREW
Product parameter
Αριθμός μέρος B25838L6156K4 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 15UF 10% 900VAC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5459 pcs Φύλλο δεδομένων B25838 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 900V Ανοχή ±10%
Λήξη Threaded, Male Μέγεθος / Διαστάσεις 3.118" Dia (79.20mm)