Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25835M6684K7
B25835M6684K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25835M6684K7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25835M6684K7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 900VAC QC TERM
Product parameter
Αριθμός μέρος B25835M6684K7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 900VAC QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5714 pcs Φύλλο δεδομένων B25835 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 900V Ανοχή ±10%
Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)