Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B25834L6475K9
B25834L6475K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B25834L6475K9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B25834L6475K9
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 900VAC SCREW
Product parameter
Αριθμός μέρος B25834L6475K9 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 900VAC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4553 pcs Φύλλο δεδομένων B25834
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 900V Ανοχή ±10%
Λήξη Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm)